Nábytek, na míru , Praha

dřevěný nábytek, kuchyně, předsíně, koupelny, obývací pokoje, dětské pokoje, vestavěné skříně, postele

Nabízíme vybavení bytu nebo kanceláře kvalitním nábytkem na míru, který bude navržen a vytvořen přesně podle Vašich představ. Individuální 3D návrh a nejmodernější technologie výroby zaručuje dokonalé přizpůsobení a dlouhou životnost. Nábytek na míru přizpůsobíme a vyrobíme i pro zcela atypický prostor.

Splňte si své sny o dokonalém bydlení. Naši designeři Vám navrhnou nábytek na míru přesně pro Vás a vypracují nabídku včetně 3D návrhu zdarma. Dokonalé zpracování, moderní technologie výroby a řešení pro každý i atypický prostor Vám vytvoří domov přesně podle Vašich představ. Nadstandardní odolnost a kvalita materiálů Vám zajistí spokojené bydlení po celé generace.

Filozofií našeho studia je vnímat celkový pocit z místa, kde trávíte chvíle svého života. Večer v něm uléháte a ráno se připravujete do nového dne, vychováváte své děti, relaxujete po práci, věnujete se svým blízkým a koníčkům. Zakázkový nábytek na míru Vám vytvoří domov přesně podle vlastních představ.

Individuální návrhy nábytku

Navrhujeme kuchyně na míru, předsíně, koupelny, obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice nebo domácí pracovny. Naši specialisté - návrháři s Vámi promyslí a navrhnou konkrétní řešení na míru. Řešení máme i v případě, když si jiní rady nevěděli. K dispozici jsou Vám odborníci s profesionálním, na míru projektovaným architektonickým počítačovým programem, který Vám zobrazí návrh zakázkového nábytku v trojrozměrném provedení ještě před realizací.

Od maličkostí po kompletní vybavení interiérů

Vyrobíme pro Vás zakázkový nábytek na míru do každého prostoru a za cenu sériově vyráběného nábytku včetně 3D návrhů, dopravy a montáže zdarma. Navrhneme nábytek pro kompletní prostory jako kuchyně, koupelny, obývací pokoje, předsíně, ložnice, dětské pokoje, vestavěné skříně na míru, domácí pracovny, kanceláře, vybavení obchodu nebo jen knihovnu, komodu či poličku...  

Fotogalerie vzorových sestav

  • 3D návrhy zdarma
  • Individuální přístup
  • Doprava a montáž zdarma
  • Doživotní záruka na kování
  • Dokonalé využití prostoru
  • Vysoká kvalita
  • Dlouhá životnost
  • Výhodný poměr cena/kvalita
  • Kvalitní montáž a servis

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080
nebo prostřednictvím poptávkového formuláře.